Aktualności

Gala za nami!


Aktualności

Zmiany w programie

28/11/2016
Zdjęcie

Informujemy, że w związku z odwołanym koncertem Elchina Shirinova 3 grudnia o godz. 19.30 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha odbędzie się koncert zespołu Balazs Bagyi New Quartet. W drugiej części wieczoru – zgodnie z planem – zagra Theo Croker.
Tego samego dnia, w klubie Harris Piano Jazz Bar o godz. 21.30 usłyszymy trio Kołakowski:Wykpisz:Korelus.

Z przyczyn niezależnych od organizatora z udziału w konkursie zrezygnował zespół Héloïse Lefebvre – Sun Dew. Zgodnie z decyzją komisji kwalifikacyjnej w składzie Paolo Fresu, Igor Butman, Tommy Caggiani miejsce tej grupy zajmie formacja S.O.T.A.

Aktualności

„Electro” hołd dla Komedy

23/11/2016
Zdjęcie

5 grudnia, na zakończenie 40. jubileuszowej edycji Międzynarodowego Konkursu Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors, w klubie Harris Piano Jazz Bar wystąpi EABS. Siedmioosobowa formacja premierowo zaprezentuje ultranowoczesną, muzyczną opowieść o twórczości Krzysztof Komedy.

Czytaj więcej

Aktualności

Poznaliśmy finalistów!

16/11/2016
Zdjęcie

sygnet

Oto zespoły, które decyzją Komisji Kwalifikacyjnej 40. Międzynarodowego Konkursu Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors wezmą udział w finałowych przesłuchaniach konkursowych 2 i 3 grudnia 2016 r.:

Secondary Atmosphere

Tomasz Chyła Quintet

Adam Jarzmik Quintet

Héloïse Lefebvre – Sun Dew

Mateusz Pałka Trio

Piotr Scholz Sextet

Przypominamy, że w Komisji Kwalifikacyjnej zasiadali w tym roku trzej wybitni artyści: Paolo Fresu, Igor Butman, Tommy Caggiani.

Finalistom gratulujemy!

Aktualności

Przedłużenie naboru

31/10/2016

W związku z licznymi prośbami o przedłużenie okresu naboru do 40. edycji Międzynarodowego Konkursu Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors organizatorzy informują, iż ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 listopada 2016 r.

http://register.jazzjuniors.pl

 

Aktualności

40 lat Jazz Juniors!

23/10/2016
Zdjęcie

Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych „Jazz Juniors” świętuje w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia. Właśnie rozpoczęliśmy nabór do KONKURSU!!!

Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors organizowany jest od 1976 roku. Od samego początku związane z nim były najwybitniejsze postaci polskiej sceny muzycznej, bo to przecież na Jazz Juniors pierwsze kroki stawiali tacy artyści jak Leszek Możdżer, Krzysztof Ścierański, Marek Bałata, bracia Niedzielowie i Pospieszalscy czy kultowe zespoły Walk Away i Miłość.

Czytaj więcej

Jazz Juniors List